domfan.pl

Dom i wnętrza

Jak stosować piankę do mebli
Dom

Jak stosować piankę do mebli?

Zakurzone komody i tłuste odciski palców na blacie to problem w wielu domach. Pojawiają się one każdego dnia i nawet ciągłe przecieranie nie daje gwarancji, że wieczorem znowu ich nie zobaczysz. W rozwiązaniu tego problemu pomoże Ci pianka do mebli. Preparat umożliwi przywrócenie Twoim meblom pięknego połysku i ułatwi utrzymanie nieskazitelnej czystości w domu. Stosowanie pianki do czyszczenia mebli jest bardzo proste i efektywne.

Ekologiczna pianka do mebli

Kupując środki czystości do swojego domu, nie zawsze zwraca się uwagę na ich wpływ na środowisko. A Ten często niestety jest negatywny , ponieważ środki chemiczne zużywane w procesie sprzątania zanieczyszczają środowisko, a i sama czynność wymaga niekiedy znacznego zużycia wody.

Jednak pianka do mebli marki Ludwik Ekologiczny to certyfikowany produkt, który spełnia niezwykle rygorystyczne normy począwszy od procesu produkcji poprzez użytkowanie a na koniec utylizację. Drugą istotną cechą tego produktu, jest to,  że nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych , oraz że ulega on procesowi biodegradacji, co niewątpliwie sprzyja naszemu środowisku.

Kolejnym proekologicznym rozwiązaniem zastosowanym przy produkcji pianki do mebli jest fakt, że butelka zawierająca preparat nadaje się do recyklingu, a więc może zostać powtórnie wykorzystana. Trzeba podkreślić , że powyższe cechy  to  realny pozytywny wpływ na przeciwdziałanie procesowi zanieczyszczania środowiska.

Skuteczność pianki do mebli

Do jakich powierzchni nadaje się pianka do mebli Ludwik Ekologiczny? Możesz użyć jej przede wszystkim do mebli drewnianych i drewnopodobnych, jednak okaże się skuteczna również w czyszczeniu innych powierzchni zmywalnych. Pianka oprócz przyjaznej dla środowiska formuły wyróżnia się zapachem – białych kwiatów i zielonej herbaty. Skład pianki do mebli  opiera się o unikalną  formułę Citrus Essential Oil System, która zagwarantuje Ci brak smug po wyczyszczeniu powierzchni i usunięcie z niej wszelkich niechcianych zabrudzeń. Z kolei system Antystatic uchroni Twoje meble przed ponownym gromadzeniem kurzu.

Pianka do mebli Ludwik Ekologiczny jest prosta i szybka w użyciu. Wystarczy, że spryskasz czyszczone meble preparatem i pozostawisz go na kilkanaście sekund na ich powierzchni, a następnie zetrzesz suchą szmatką. W razie potrzeby czynność możesz powtórzyć. Zwróć uwagę, że w procesie czyszczenia nie musisz używać wody, co pozwala ograniczyć jej zbędne marnowanie. Pianka pozwala na wygodne sprzątanie kurzu, w bardziej efektywny sposób.